LatRusEng
Par mumsKompānija “JUMIKS” ir mūsdienīga, dinamiski attīstoša kompānija, kas pilnīgi atbilst savai devīzei: “Enerģija, kas dzīvo!”.

Mūsu iedvesma – mūsu klienti!
Kvalitāte, profesionālisms, radošs gars un enerģija raksturo
17. nepārtrauktus JUMIKS darba gadus, pilnus gandarījuma par paveikto. Veiksme pie mums ir atnākusi ar rūpīgu un godprātīgu ikdienas darbu. JUMIKS ir kļuvis par līderi elektromontāžas darbu jomā, un mūs pazīst ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs. Balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem, šodien saviem klientiem varam garantēt precīzu darba izpildi, augstu kvalitāti, atbildību par paveikto. Mūsu panākumu pamats ir pārliecība par ikvienu soli, kas sperts uzņēmuma attīstības ceļā.

Mūsu iedvesma - mūsu klienti! Neatlaidīgi papildinot zināšanas, rūpējoties par komandas garu un radoši veicot jebkuru uzdevumu, esam pārliecināti par darba rezultātu. Cieņa pret klientu ir mūsu darbības galvenais princips. JUMIKS darbinieku radošā pieeja garantē jebkuras sarežģītības un apjoma pasūtījumu izpildi – no projekta izstrādes un montāžas darbu veikšanas līdz elektroietaišu apkalpošanai.

Šajā interneta lapā iepazīstinām Jūs ar JUMIKS veikumu un sasniegumiem, darbības virzieniem un perspektīvām.

Pieredze, zināšanas, augsti kvalificēti darbinieki, rīcības stratēģija un stabila vērtību sistēma – lūk, mūsu veiksmes enerģija, kas ļauj droši raudzīties nākotnē! Mēs ar prieku veicam savu ikdienas darbu. Mūsu mērķi ir ievērojami, un tas rada darba sparu, kas ved pretim arvien jauniem panākumiem. Mēs vienmēr esam gatavi abpusēji veiksmīgai sadarbībai!


Rodions Manuilovs

SIA JUMIKS direktors